ODCINEK #012
11.02.2020 | czas trwania 58:18

Być jak Paweł Tkaczyk.

ROZMAWIAJĄ: PAWEŁ TKACZYK
MARIUSZ RECZYŃSKI I MICHAŁ HAMERA
Paweł Tkaczyk

O czym mówimy?

Podczas wizyty i pracy nad naszą strategią w listopadzie 2018 Paweł powiedział nam „Zacznijcie nagrywać podcast. To świetne narzędzie do budowania marki”. Na koniec spotkania umówiliśmy się, że jak będzie w Szczecinie to usiądzie na naszej kanapie i nagramy rozmowę.

I nadszedł ten dzień. Dzisiaj gościmy drugiego z trzech ojców chrzestnych naszego podcastu (został już nam tylko Marek 🙂).

To jednak nie będzie kolejna rozmowa o trendach. To nie będzie rozmowa o narzędziach lub biznesie. To będzie rozmowa o życiu.

Przed Wami Paweł Tkaczyk, bez maski Batmana.

PRZYDATNE LINKI z odcinka

Agencja Pawła Tkaczyka midea.pl
Książka Daniela Kahneman-a Pułapki Myślenia
Podcast Mała Wielka Firma
Kurs podcasterpro.pl

GOŚĆ ODCINKA

Paweł Tkaczyk

Paweł Tkaczyk

Zarabia na życie opowiadaniem historii

Paweł Tkaczyk – jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił trzy książki: „Zakamarki marki”, „Grywalizacja” oraz „Narratologia”. Prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

WARTO KLIKnąć

SŁUCHAJ NAS NA

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

Paweł: Witamy w kolejnym odcinku podcastu Mała Wielka Firma. Prawie. 

Michał: No i właśnie tak to się zaczyna, kiedy siedzi przed Tobą taki storyteller i wszystko psuje po prostu. Ja już mogę iść do domu, więc pożegnam się, zostawię Pawła samego i niech sobie po prostu porozmawia.

Paweł: Widziałem, że się tak wahasz.

Michał: Waham się, bo wiedząc, że przyjdziesz do nas do odcinka, to chciałem sobie takie story znaleźć i szukałem w swojej głowie i znalazłem jedno.

Paweł: Dajesz.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Tkaczyk
2 lat temu

Dzięki za przepytanie 🙂

Konrad G.
2 lat temu

O jak miło. Dziękuję chłopaki za wspomnienie mojej skromnej osoby w podcaście. I trzymam kciuki, aby wreszcie pojawił się i Marek Jankowski w Waszym podcaście. Jego też kręci wiele spraw;)