Skip to content

Wszystko
co nas kręci

CZYLI O PODCAŚCIE
SŁÓW KILKA

Cześć!

Historia naszej znajomości jest długa i zapewne ciekawa tylko dla nas, dlatego nie będziemy Cię nią zamęczać. Najważniejsze w niej jest to, że dwójka ludzi z totalnie innych branż postanowiła stworzyć wspólnie podcast (Mariusz zajmuje się realizacją projektów w branży budowlanej, a Michał eventami i strategiami).

Podcast, który nazwaliśmy „Wszystko, Co Nas Kręci” (dzięki za wsparcie dla Konrada Gurdaka w naming’u), to właśnie główny mianownik naszego pomysłu oraz wyjaśnienie, dlaczego, mimo innych celów biznesowych, postanowiliśmy wspólnie uruchomić ten cykl.

Co zatem składa się na rzeczy, które nas kręcą?

KRĘCI NAS: WIEDZA

Jesteśmy ludźmi, którzy stawiają na rozwój i samodoskonalenie. Dużo czytamy, oglądamy, słuchamy innych i wyciągamy wnioski. W podcaście zatem pojawią się goście, którzy będą mieli do powiedzenia dużo ciekawych i merytorycznych treści.

KRĘCI NAS: BIZNES

Dokładniej mówiąc wszystko co jest z nim związane. Chcemy mówić o rzeczach ważnych z punktu widzenia przedsiębiorcy i prowadzenia firmy, ale także o takich, które często są pomijane.

KRĘCI NAS: SZCZECIN

Miasto, które wskoczyło na właściwe tory i rozwija się dynamicznie. Będziemy często o nim wspominać i zapraszać Was do odwiedzin. Szczecin – miasto, które (nie) leży nad morzem.

KRĘCI NAS: CZŁOWIEK

Jego droga, osiągnięcia, porażki, doświadczenia. Naszymi gośćmi będą ludzie z ciekawymi historiami, z których można wyciągnąć sporo wniosków dla siebie.

KRĘCI NAS: HISTORIA

Historia, którą przeszli nasi goście, ich firmy, marki, produkty, usługi i pomysły, a wszystko to sprawiło, że gościmy ich przed naszym mikrofonem.

Ah, jeszcze jedno!

Ojcami chrzestnymi podcastu są Marek Jankowski (absolutny guru podcasterów) oraz Paweł Tkaczyk – którego mentoring pchnął nas przez mikrofony. 

Dzięki chłopaki!

Paweł
Tkaczyk
Marek
Jankowski