ODCINEK #015
13.07.2020 | czas trwania 1:26:24

Coaching - czy jest się czego bać?

ROZMAWIAJĄ:
KAMILA PĘPIAK - KOWALSKA, MARIUSZ RECZYŃSKI I MICHAŁ HAMERA
Kamila Pepiak - Kowalska

O czym mówimy?

Wracamy!
Po dłuższej przerwie spowodowanej wieloma przeciwnościami losu znów usiedliśmy przy mikrofonach. Nawet nie wiecie ile nam to sprawiło radości!

Mimo wakacji wcale nie planujemy rekreacyjnych tematów, tylko ruszamy ostro z kopyta. 

Pierwszym gościem po przerwie jest Kamila Pępiak Kowalska – kobieta petarda. Kama na co dzień jest konsultantką, trenerem i uwaga, uwaga: coach-em (spodziewamy się wizyty ekipy z profilu Zdelegalizować coaching i rozwój osobisty).

A tak już poważnie mówiąc – Kamila jest jednym z najbardziej rozchwytywanych coach-ów w Polsce. Przeprowadziła niezliczoną ilość sesji, jej klientami są managerowie największych firm, biznesmeni z pierwszych stron gazet, oraz celebryci – uprzedzamy, nazwiska w odcinku nie padają, zatem nie szukajcie sensacji.

Zachęcamy do wysłuchania naszej podcastu ponieważ:

  • rozprawiamy się z kilkoma mitami na temat coachingu,
  • rozmawiamy jak wyrabiać w sobie nawyki,
  • zastanawiamy się co robić, aby nam się chciało,
  • poruszamy sporo ciekawych wątków biznesowych.

Dzięki tej rozmowie jesteśmy zmotywowani i będziemy publikować nowe odcinki zgodnie z ustaleniami co dwa tygodnie – Kama, to działa! 

Uwaga, spoiler! Mario, zainspirowany dyskutowanymi treściami, wszedł w proces „rozkmin”, sprawdźcie, jaki był efekt ;).

GOŚĆ ODCINKA

Kamila Pępiak-Kowalska

Kamila Pępiak-Kowalska

Jest trenerem z szerokim uśmiechem (Trener FRIS i Trener Moderator), akredytowanym coachem PCC ICF. Prowadzi kursy, grupowe i indywidualne sesje i warsztaty, gdzie łącznie przeprowadziła ponad 5000 godzin szkoleniowych, 2000 godzin coachingowych – te liczby stale rosną. Motywuję, zachęca, wspiera i asystuję przy procesie stawania się lepszą wersją siebie samego z wczoraj.

WARTO KLIKnąć

SŁUCHAJ NAS NA

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

Michał: Cali i zdrowi po pandemii, po różnych lockdownach, po różnych sytuacjach, które na każdym z nas się mogły i poodbijały. Witamy was w 15 odcinku naszego cyklu Wszystko Co Nas Kręci i to jeszcze w tej dwójce. Nikomu nawet się nic nie stało chyba, co?

Mariusz: Wygląda na to, że przetrwaliśmy cali i zdrowi.

Michał: To jak tam twoja firm?

Mariusz: Wiesz co, tak się właśnie zastanawiałem jak usługi budowlane przenieść do offline, jeszcze nad tym pracuję. Do online, przepraszam.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments