ODCINEK #016
28.07.2020 | czas trwania 1:24:48

Franczyza - sposób na globalną markę.

ROZMAWIAJĄ: PRZEMYSŁAW OLEWNIK,
MARIUSZ RECZYŃSKI I MICHAŁ HAMERA

O czym mówimy?

Czas na kolejny odcinek WCNK!
Dzisiaj będzie i szczecińsko i międzynarodowo, gdyż w tym odcinku naszym gościem jest Przemek Olewnik, współwłaściciel sieci szkółek piłkarskich „Socatots", której oddziały rozsiane są po całym świecie (dosłownie!).

 Ta rozmowa jest tak treściwa, że nie będziemy się nad nią zbytnio rozpisywać, tylko gorąco was zachęcamy do jak najszybszego włączenia odtwarzania. 

Z Przemkiem rozmawiamy między innymi o:

  • o drodze od jednej szkoły piłkarskiej do ogólnoświatowej sieci,
  • o metodzie, na której opiera się Brazilian Soccer Schools i o pierwszych piłkarzach wywodzących się z tej metodologii, których można już zobaczyć w profesjonalnych ligach,
  • o inspirujących podróżach,
  • o motywacji do pracy i rozwoju,
  • o radach dla początkujących przedsiębiorców,
  • o ciekawych książkach.

Naszym subiektywnym zdaniem, to jedna z najbardziej inspirujących rozmów jaką dla was przeprowadziliśmy. 

Na koniec jeszcze dwie prośby!

  1. Subskrybujcie nas tam, gdzie nas słuchacie, aby nie przegapić żadnego nowego odcina. 
  2. Zapiszcie się na nasz newsletter klikając tutaj: https://wszystkoconaskreci.pl/#newsletter – nie rozsyłamy spamu, nie zaśmiecimy wam skrzynek, za to pierwsi otrzymacie info o tym co u nas się dzieje!

GOŚĆ ODCINKA

PrzemekOlewnik-Brazil

Przemek Olewnik

CEO w International Confederation of Futebol de Salão (Oxford, UK). ICFDS Global Ltd zarządza licencjami i siecią franczyzową SOCATOTS i Brazilian Soccer Schools na świecie, Obecnie spółka posiada oddziały w dwudziestu krajach świata od Aruby po Zimbabwe. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie studiował na kierunku Zarządzanie i Marketing. Szlify biznesowe zdobywał zarządzając lokalnym oddziałem organizacji studenckiej AIESEC oraz pracując kilka lat w Malezji i Niemczech jako doradca biznesowy i marketingowy. Obecnie, skupia się na globalnym rozwoju sieci franczyzowej SOCATOTS oraz Brazilian Soccer Schools ale również szkoli i doradza w zakresie franczyzy i sprzedaży. Prywatnie jest szczęśliwym ojcem dwóch córek, w chwilach wolnych biegaczem długodystansowym, na swoim koncie ma ponad 10 pełnowymiarowych maratonów.

WARTO KLIKnąć

SŁUCHAJ NAS NA

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

Michał: Wróciliśmy na dobre. Dwa tygodnie temu słyszeliśmy wywiad z Kamilą Pępiak-Kowalską. Trochę się scoachowaliśmy, porozmawialiśmy sobie o delegalizacji jej zawodu i na koniec zapowiedzieliśmy gościa, który ma duże powiązania z Ameryką Południową i wiele osób uznało to, że może to są jakieś konszachty związane z Pablo Escobarem.

Mariusz: Właśnie chciałem powiedzieć, że chyba narkoz oglądałeś.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments