ODCINEK #021
26.07.2022 | czas trwania 1:49:01

Jak zostać strzelcem... w Polsce?

ROZMAWIAJĄ:
ADAM MIROWSKI I MARIUSZ RECZYŃSKI
Adam Mirowski

O czym mówimy?

Nowa sytuacja w jakiej się znaleźliśmy jako kraj i jego obywatele, spowodowała że wielu z nas zaczęło obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Poczucie to spowodowało widmo pełnosalowego konfliktu zbrojnego, gdzie osoby cywilne nie mają narzędzi do skutecznej obrony.

Wśród społeczeństwa dodatkowo dominuje przeświadczenie, że jesteśmy narodem pozbawionym dostępu do borni a co za tym idzie właśnie, możliwości skuteczniej obrony. Czy to prawda?

W naszej najnowszej rozmowie do której zaprosiliśmy instruktora strzelectwa Adama Mirowskiego, rozprawiamy się z (prawie) wszystkimi mitami nt. dostępu do broni w Polsce. Dowiesz również z tej rozmowy się jak uzyskać w naszym kraju pozwolenie na broń, co jest najważniejsze w początkach przygody ze strzelectwem oraz jak wybrać dobry kurs wprowadzający Cię w świat strzelców. Serdecznie zapraszam do wysłuchania całej rozmowy!

PRZYDATNE LINKI z odcinka

GOŚĆ ODCINKA

Adam Mirowski

Adam Mirowski

Z wykształcenia radca prawny, z zamiłowania instruktor strzelectwa. Od ponad 10 lat zajmuje się doskonaleniem własnych umiejętności strzeleckich zaś od 5 lat dzieli się doświadczeniem z innymi dzięki stworzonej przez siebie firmie szkoleniowej łącząc przy tym przy tym znajomość prawa. Misją jego firmy jest kształcenie kompetentnych, bezpiecznych dla otoczenia, pozbawionych złych nawyków treningowych strzelców. Zawodowo również właściciel marki ARM - szkolenia strzeleckie oraz sklepu internetowego ARM - sklep strzelecki, dystrybutor marek dostarczających sprzęt strzelecki.

WARTO KLIKnąć

SŁUCHAJ NAS NA

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

Upss… czegoś tu brakuje 🙂 Zajrzyj za jakiś czas, a może udam nam się uzupełnić barki. 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments