ODCINEK #007
15.10.2019 | czas trwania 1:01:30

Brand24 kontra Facebook - o co tak naprawdę chodzi?

ROZMAWIAJĄ:
MICHAŁ SADOWSKI, MARIUSZ RECZYŃSKI I MICHAŁ HAMERA
Michał Sadowski

O czym mówimy?

Wyobraźcie sobie sytuację kiedy prowadzicie rozpędzony niczym TGV biznes i nagle, pewnego ranka, dostajecie na maila informację, że Wasze konta na portalach społecznościowych zostały (tymczasowo) zablokowane. Z dnia na dzień zostajecie odcięci od kilku ważnych dla Was kanałów komunikacji z klientami. 

Do tego dochodzi artykuł podważający Waszą działalność, a w sieci roi się od domysłów dlaczego doszło do tej blokady. Akcje Waszej firmy tracą na wartości, a klienci zaczynają poważnie zastanawiać się czy kontunuuować z Wami współpracę.

Z taką sytuacją spotkał się nasz gość Michał Sadowski, CEO Brand 24. Po publikacji w amerykańskiej wersji Business Insider artykułu,  w którym autor podważył legalność zbierania danych przez jego firmę, Facebook i Instagram zablokowały nie tylko konta firmowe, ale także prywatne. W jednej chwili został odcięty, niczym ryba od tlenu, od swoich klientów, fanów oraz znajomych.  

Jak zareagował? Jaki wpływ miało to na jego firmę? Jak sobie z tym radzi? Jak wygląda procedura odwołania w Facebooku?  To niektóre z pytań, które padły podczas tej rozmowy. Ważnej rozmowy dla każdego przedsiębiorcy, który wykorzystuje social media w swoim biznesie. 

W odcinku znajdziecie nie tylko porady jak zarządzać firmą w kryzysie. To odcinek naszpikowany cechami, które powinien posiadać każdy lider. 

Nie będziemy owijać w bawełnę – to najlepszy odcinek w naszej krótkiej historii. Jesteśmy ciekawi też reakcji portali na naszą publikację – być może to nasz ostatni wpis 🙂 Dlatego właśnie Mariusz powtarza jak mantrę gdzie możecie nas dodatkowo znaleźć 🙂

Życzymy miłego słuchania i zachęcamy do udostępniania i polecania wszystkim, którzy opierają swój biznes na wykorzystaniu social mediów. 

PRZYDATNE LINKI z odcinka

Monitoring internetu Brand24.pl
Portfolio fotograficzne Michał Sadowski
Charytatywna sprzedaż zdjęć Michała Displate.com
Klub piłkarski Liverpool FC
Hotel Radisson BLU Szczecin

 

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bartek
9 miesięcy temu

Szkoda, że akurat nie było mnie na szmaragdowym! Super wywiad! 😁