ODCINEK #008
29.10.2019 | czas trwania 1:24:46

Jak stworzyć (dobrą) nazwę w 60 minut?

ROZMAWIAJĄ:
KONRAD GURDAK, MARIUSZ RECZYŃSKI I MICHAŁ HAMERA
Konrad Gurdak

O czym mówimy?

Zapewne wiele razy patrząc na różne nazwy zastanawialiście się co autor miał na myśli. Niestety w dalszym ciągu wielu przedsiębiorców nie przykłada do brandingu należytej wagi, a to błąd.

Gościem dzisiejszego odcinka jest Konrad Gurdak strateg, marketer z 19-letnim doświadczeniem w zarządzaniu markami i projektach rebrandingu. Pojawia się tam, gdzie tworzy się marki, wprowadza innowacyjne produkty, rozwija istniejące usługi.

W najnowszym odcinku WCNK zabieramy Was w kompletną, sześćdziesięciominutową podróż do świata tworzenia nazw. Porozmawiamy o krokach, które trzeba wykonać aby stworzyć wymarzoną markę. Dzisiejsze przystanki na naszej trasie to:

  • Koncepcja marki
  • Słowa klucze
  • Konkurencja
  • Gdzie szukać inspiracji
  • Kreacja
  • Weryfikacja

Zatem jeśli jesteście na etapie tworzenia nowej marki, usługi, produktu lub myślicie o rebrandingu – koniecznie posłuchajcie dzisiejszej rozmowy.

Drodzy słuchacze, a teraz zadanie dla Was – w trakcie odcinka odbędzie się pojedynek pomiędzy Mariuszem i Michałem na stworzenie lepszej nazwy dla biura nieruchomości. Przesłuchajcie go dokładnie i wskażcie kto powinien być zwycięzcą. Wśród wszystkich głosujących wylosujemy nagrodę książkową. Na głosy czekamy do końca tygodnia 🙂 

PRZYDATNE LINKI z odcinka

Facebook: Syllabuzz
Instagram: KozackaNazwa
Facebook: KozackaNazwa
LinkedIn: Syllabuzz.pl
Blog: Syllabuzz/blog

Mała Wielka Firma: Odcinek 222

 

ODCINEK DO PRZECZYTANIA

Ukryj transkrypt

Michał: Witajcie w kolejnym odcinku podcastu Wszystko Co Nas Kręci. Jak zawsze sprzed mikrofonu witają was:

Mariusz: Mariusz Rzeczyński.

Michał: i Michał Hamera. Jesteśmy znowu z Wami i cieszymy się, że Wy jesteście także przed odbiornikami i słuchacie kolejnego odcinka naszego cyklu. Zanim jak zwykle przejdziemy do meritum i konkretów, to kilka ogłoszeń. Rozpoczynamy od tego, co zawsze Mariusz lubi najbardziej powtarzać, czyli gdzie możecie nas słyszeć.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments