Skip to content

Partnerzy

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY, KOGO LUBIMY, POLECAMY, ZACHĘCAMY DO POZNANIA.

W dzisiejszych czasach, praktycznie żadnego projektu nie tworzymy samodzielnie. Aby coś powstało, aby w dany projekt tchnąć życie, potrzebni nam są współpracownicy, podwykonawcy, przyjaciele tzw. bratnie dusze, na których radę i wsparcie doświadczeniem możemy zawsze liczyć. 

Nie inaczej jest w przypadku naszego projektu „Wszystko Co Nas Kręci”. Dlatego też uznaliśmy, iż podzielimy się z wami wiedzą, kto nam pomaga. Trzymamy kciuki, oby ta wiedza była dla was cenna przy rozwijaniu waszych własnych projektów. Powodzenia!

Współpracujemy z:

Igor podgórski

Konsultant marketingowy do wynajęcia. Pomaga firmom budować silne marki. Tworzy rozwiązania dla twórców video pracujących na aparatach i uczy ich robić lepsze filmy. Współpracuje z firmami w zakresie produkcji video do Internetu.

Konrad gurdak

Tam, gdzie naming tam i on i jego agencja namingowa. Jest fanem kreatywnych konstrukcji słownych, wieloznacznej gry słów, anagramów, palindromów, abstrakcyjnych, skojarzeniowych i skrótowych form słownych. Wierzy przede wszystkim w koncept strategiczny, propozycja wartości i ciekawe brand story.

Generalnie Studio

Studio projektowe specjalizujące się w brandingu firm, instytucji oraz wydarzeń. Jako ludzie, specjalizują się w różnych dziedzinach. Jako zespół, łączą te specjalizacje w proces projektowy, przynoszący realne i długotrwałe efekty.

Partnerzy technologiczni:

Przyjazny monitoring mediów społecznościowych dla Twojej firmy. Zobacz wzmianki o Twojej firmie z social media, serwisów informacyjnych, blogów, forów, stron z recenzjami i innych.
Singular dostarcza rewolucyjną technologię opartą na chmurze do wyświetlania nakładek graficznych na żywo.  Konfigurowalny, skalowalny, elastyczny, innowacyjny, łatwy i niedrogi.

Zaprzyjaźnione podcasty

Mała WIELKA FIRMA

Mała Wielka Firma to podcast i blog biznesowy dla osób prowadzących własne firmy. Marek Jankowski i jego goście podają sposoby, jak pozyskać klienta, jak zwiększyć sprzedaż, jak być bardziej produktywnym itp. 

super35

Super35 to podcast o filmowaniu i sprzęcie do produkcji video przeznaczony jest dla twórców video pracujących na aparatach. W każdym odcinku dostarczamy masę inspiracji i satysfakcjonującą dawkę wiedzy z zakresu produkcji video.