Skip to content

Partnerzy

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY, KOGO LUBIMY, POLECAMY I ZACHĘCAMY DO POZNANIA.

W dzisiejszych czasach, praktycznie żadnego projektu nie tworzymy samodzielnie. Aby coś powstało, aby w dany projekt tchnąć życie, potrzebni nam są współpracownicy, podwykonawcy, przyjaciele tzw. bratnie dusze, na których radę i wsparcie doświadczeniem możemy zawsze liczyć. 

Nie inaczej jest w przypadku naszego projektu „Wszystko Co Nas Kręci”. Dlatego też uznaliśmy, iż podzielimy się z wami wiedzą, kto nam pomaga. Trzymamy kciuki, oby ta wiedza była dla was cenna przy rozwijaniu waszych własnych projektów. Powodzenia!

Część z poniższych linków, to tzw. linki afiliacyjne. Polega to na tym, iż usługodawcy lub partnerzy  których Wam polecamy, dzielą się z nami częścią swojej marży. Środki te przeznaczamy na finansowanie naszego projektu „Wszystko Co Nas Kręci”. Dzięki temu, możecie nasze media konsumować za darmo.  Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami dla Was.

Co najważniejsze, polecamy Wam tylko te usługi, z których sami korzystamy lub korzystaliśmy i jesteśmy przekonani co do ich jakości i wartości. 

Współpracujemy z:

Igor podgórski

Konsultant marketingowy do wynajęcia. Pomaga firmom budować silne marki. Tworzy rozwiązania dla twórców video pracujących na aparatach i uczy ich robić lepsze filmy. Współpracuje z firmami w zakresie produkcji video do Internetu.

Konrad gurdak

Tam, gdzie naming tam i on i jego agencja namingowa. Jest fanem kreatywnych konstrukcji słownych, wieloznacznej gry słów, anagramów, palindromów, abstrakcyjnych, skojarzeniowych i skrótowych form słownych. Wierzy przede wszystkim w koncept strategiczny, propozycja wartości i ciekawe brand story.

Partnerzy technologiczni:

Przyjazny monitoring mediów społecznościowych dla Twojej firmy. Zobacz wzmianki o Twojej firmie z social media, serwisów informacyjnych, blogów, forów, stron z recenzjami i innych.
Singular dostarcza rewolucyjną technologię opartą na chmurze do wyświetlania nakładek graficznych na żywo.  Konfigurowalny, skalowalny, elastyczny, innowacyjny, łatwy i niedrogi.

Thecamels to przede wszystkim hosting, który wyróżnia bardzo indywidualne podejście do klienta. Idealnie sprawdzi się na strony firmowe, blogi czy sklepy internetowe.

Zaprzyjaźnione podcasty

Mała WIELKA FIRMA

Mała Wielka Firma to podcast i blog biznesowy dla osób prowadzących własne firmy. Marek Jankowski i jego goście podają sposoby, jak pozyskać klienta, jak zwiększyć sprzedaż, jak być bardziej produktywnym itp. 

super35

Super35 to podcast o filmowaniu i sprzęcie do produkcji video przeznaczony jest dla twórców video pracujących na aparatach. W każdym odcinku dostarczamy masę inspiracji i satysfakcjonującą dawkę wiedzy z zakresu produkcji video.